GMINA OTRZYMAŁA DOFINANSOWANIE DO BUDOWY PUMPTRUCKA

Dnia 12 maja br. w Starostwie Powiatowym w Międzyrzeczu Burmistrz Skwierzyny Lesław Hołownia wraz ze Skarbnikiem Gminy Agnieszką Laszczak podpisali umowę na dofinansowanie, w ramach programu inwestycyjnego Urzędu Marszałkowskiego woj. Lubuskiego, projektu pn. „Utworzenie pumptarcka wraz z mini zestawem street workout na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skwierzynie”. W imieniu Województwa Lubuskiego umowę podpisał Wicemarszałek Województwa Lubuskiego Łukasz Porycki. Wartość całego zadania wynosi 200 tys. złotych, a kwota dofinansowania 90 tys. złotych. Inwestycja jest kolejnym elementem, utworzonej dla dzieci i młodzieży, infrastruktury sportowo – rekreacyjnej na terenie OSiR- u w Skwierzynie. Pod koniec ub. roku za kwotę ponad 320 tys. złotych powstał Skatepark.

Content retrieved from: https://www.skwierzyna.pl/pl/news/gmina-otrzymala-dofinansowanie-do-budowy-pumptrucka.